• 0472 82 30 85

NEWS

17 maart 2015 – Lamiro Fight Club kijkt opnieuw uit naar groot bezoek!

By admin | In News | on maart 17, 2015

‘Benny Rogmans himself’ komt op 21 maart 2015 naar onze club voor een workshop MMA.
Benny Rogmans is de geestelijke vader van de sport en wordt beschouwd als de beste MMA-fighter in België! Hij heeft een zéér mooi palmares en vocht onder andere in de kooien in Rusland… Slechts weinigen deden hem dat na!

Deze 3 uur durende stage wordt opgesplitst in een workshop staand-en grondvechten.
Alle liefhebbers worden dus verwacht op 21 maart! Inschrijving vooraf verplicht! Zowel leden als niet-leden zijn welkom!
Een ervaring die iedereen eens moet beleven! Dus wees er zeker bij!!!

No Comments to "17 maart 2015 – Lamiro Fight Club kijkt opnieuw uit naar groot bezoek!"

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

De volgende HTML-tags en -attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

ALL RIGHTS RESERVED.
DESIGNED BY Jonas Callens.